לונדון ידועה כיעד מבין יעדי התיירות המבוקשים ביותר בעולם, בלונדון עצמה תמצאו הרבה מאוד אטרקציות, אחד מיעדי הפעילות שמושכים ללונדון כל כך הרבה תיירים הוא רחוב אוקספורד. רחוב הקניות המרכזי של לונדון, מושך אליו אלפי צרכנים מידי יום ומשתרע על יותר מ 2.5 ק"מ. הרחוב מתחיל באזור הצפון מזרחי של הייד פארק, חוצה את כיכר אוקספורד ואת כיכר סנט ג'יילס. בין כל החנויות הפזורות לאורך הרחוב תוכלו למצוא לא מעט מלונות בלונדון ברחוב אוקספורד. בימים עברו הייתם יכולים למצוא ברחוב חנויות מעצבים צעירים וחנויות מקוריות של בעלי עסקים קטנים אך היום חנויות הענק והרשתות כבשו את הרחוב וניתן לצאת למסע קניות עם כל המותגים שאנחנו מכירים.

למה רחוב אוקספורד נקרא כך?

שם הרחוב ניתן לו על שם הרוזן מאוקספורד שהתגורר בסביבה במאה ה 16. הרחוב נסלל במטרה להיות לדרך מקשרת בין מחוזות המפשייר וסאפוק, והמסחר המקיים בימים אלו ברחוב אוקספורד לא היה נחלת העבר והוא התפתח רק במאה ה 19.

אילו 3 מלונות בלונדון ברחוב אוקספורד מומלצים?

המלון דה לנגהאם לונדון – The Langham London

המלון היוקרתי הזה נמצא בקצה הרחוב ריג'נט ונמצא במרחק הליכה מתחנת הרכבת התחתית בכיכר אוקספורד. זה מלון מפואר ועטור פרסים. נמצא בקרבה לחנויות, תאטראות, מסעדות וברים. בשנת 1865 המלון נפתח ומאז נחשב למלון היוקרתי הראשון באירופה, אירח בני מלוכה, נכבדים זרים וסלבריטאים.

מלון לונדון מריוט פארק ליין – London Marriott Hotel Park Lane

מלון 5 כוכבים, ממוקם בלב ווסט אנד, בפינת הרחובות אוקספורד ופארק ליין. מהמלון תוכלו להשקיף על הייד פארק, לצאת לתאטראות וחנויות מפורסמות. בעבר, מבנה המלון שימש בניין דירות מפואר לכן מיקומו כל כך אטרקטיבי.

מלון הדירות FINE ARCHITECT HOME Off OXFORD CIRCUS with TERRACE

זהו מקום אירוח בווסט אנד, רק 300 מטרים מתיאטרון דומיניון ורחוב קארנבי ותיאטרון פיקדילי נמצאים במרחק הליכה מהמלון. מלון הדירות הינה אפשרות מעולה להתארח באחד ממלונות בלונדון ברחוב אוקספורד. כל דירה מאובזרת כולל מדיח ומכונת כביסה מה שגורם למלון דירות זה להיות מאוד מתאים עבור משפחות.