לונדון היא אחת הערים הפופולריות ביותר בעולם ועשרות מיליוני תיירים מבקרים בה מדי שנה. עשרות אלפים מתוכם הנם תיירים ישראלים אשר מעוניינים למצוא חופשות אטרקטיביות באחת הערים העתיקות בעולם אך כזו שגם משלבת תרבות והיסטוריה אך גם מודרניזציה ואינספור אטרקציות מצד שני. טיסות ללונדון הן כל כך פופולריות שיש טיסות סדירות של מספר חברות תעופה ישראליות ובריטיות מדי יום בין ישראל ללונדון ובחזרה.

סוגי טיסות ללונדון שכדאי לכם להכיר:

במציאות המודרנית שאנו חיים בה כיום, בשונה מלפני 30 שנה למשל, ניתן לטוס לכל מקום בעולם בקלות ובמחירים טובים. גם כאשר מדובר על טיסות ללונדון תוכלו למצוא מגוון סוגי טיסות במגוון חברות תעופה, גם אל-על וארקיע הישראליות, גם בבריטיש איירווייס ובחברות נוספות תוכלו ליהנות מטיסות מוזלות, טיסות סדירות וטיסות שכר אל אחד היעדים האטרקטיביים ביותר בעולם.

  • טיסות סדירות ללונדון – טיסה סדירה הנה טיסה היוצאת בתאריכים מסוימים שנקבעו מראש, לאורך השנה כולה, ללא קשר לעונת השנה. טיסות אלה יוצאות בדרך כלל רק ליעדים אטרקטיביים ופופולריים מאוד ולערים גדולות ומוכרות. מדובר למעשה ביתרון חשוב ללקוחות אשר יכולים להיות רגועים לגבי כרטיס הטיסה שלהם וטיסה בטוחה בסטנדרטים הגבוהים ביותר אל מול חיסרון המחיר היקר יותר.
  • טיסות לואו קוסט – טיסות זולות ללונדון תוכלו למצוא דרך מגוון חברות תעופה. היתרון בטיסות אלה הוא כמובן המחיר אולם נוחות הטיסה היא לא משהו שבראש סדר העדיפויות של חברות אלה. המטוסים קטנים יותר, שירותים בכמות מינימלית ואתם יכולים לשכוח מהעלאת מזוודה למטוס או קבלה של אוכל אלא אם כן תשלמו תוספת מחיר.
  • טיסות שכר – אלו טיסות במטוסים חכורים על ידי חברות תעופה שונות, המציעות חבילות נופש בלונדון הכוללות טיסות, בתי מלון ונסיעות/רכב שכור ועל כן יכולות להציע לכם מחיר נמוך לטיסה. החיסרון הוא כמובן שבחודשים עמוסים שבהם חוכרים את המטוסים הללו הם בדרך כלל יהיו עמוסים ויהיה קשה למצוא כרטיס.

אטרקציות בלונדון שאתם לא רוצים לפספס:

טיסות ללונדון יוצאות מישראל כל יום וכאשר אתם מקבלים החלטה לעלות על אחת מהן לחופשה מדהימה בעיר הנפלאה הזו כדאי שתבקשו גם באטרקציות הכי שוות. אנו ממליצים שלא לפספס את ארמון בקינגהאם ואת טקס החלפת השומרים, בקרו במוזיאון השעווה המפורסם, בגלגל הענק ממנו רואים את כל לונדון ובאינספור אטרקציות נהדרות לכל המשפחה.