אחת העירים התיירותיות ביותר בעולם הינה לונדון, חלק ממבקריה הם תיירים מכל רחבי תבל המעוניינים להכיר את העיר ולספוג אתת תרבותה וחלק מהמבקרים בה הם אנשי עסקים שהגיעו לכנס או פגישה ומחליטים להישאר בה עוד פרק זמן קצר כדי לחוות את מה שיש לעיר להציע. בין כך ובין כך, חלק מהמבקרים מזמינים חדר במלון וחלק מזמינים דירה במלון דירות בלונדון.

למה מלונות דירות?

בעיר פזורות דירות רבות המאפשרות למבקרים בה ללון בנוחות ובהתאמה לצרכים שלהם. מרבית הדירות אינן ממוקמות במרכז העיר והן מתפרסות בשטחה הרחב. לרוב, הקהל שמזמין מלון דירות בלונדון הם שומרי דת ומסורת שרוצים לשמור על הכשרות ועל השבת, משפחות עם ילדים כדי שכל בני המשפחה יהיו באותה הדירה וקבוצות חברים שרוצים לחלוק לינה במשותף.

מלונות דירות מומלצים בלונדון

מרלין קווין סטריט הינו מלון דירות ברמה של 4 כוכבים, הוא ממוקם במרכזה של העיר, באזור לונדון סיטי. מיקומו של המלון מאפשר לכם נגישות קלה ונוחה לתחבורה הציבורית וכדי להגיע לאתרי הסיטי אתם יכולים ללכת ברגל. בנוסף הדירות מאובזרות באזור ישיבה כולל טלוויזיה, פינת עבודה ומטבח מאובזר. המלון מתאים מאוד למשפחות, מספק שירותי חדרניות אחת לשבוע וישנו חדר כביסה משותף לאורחים.

בלופרינט ליווינג אפרטמנט גם הוא מלון דירות 4 כוכבים, ממוקם באזור הדרומי של קמדן. בסמוך למלון תוכלו לבקר במוזאון צ'ארלס דיקנס, בבלומסברי ובכיכר ראסל, אם תלכו כ 1 דקות מהמלון תגיעו לקובנט גארדן המרהיבים. המלון מעוצב בסגנון מודרני, נקי מאוד והשירות אדיב. גם כאן הדירות מאובזרות וניתן להכין ארוחות בדירה. בשל מיקומו של המלון, אם תחליטו שאתם רוצים להתפנק במסעדה טובה במקום לבשל תוכלו במרחק הליכה למצוא מסעדות רבות ומגוונות. המלון מתאים למשפחות עם ילדים גדולים, פחות מתאים לילדים בעגלות ואנשים עם מוגבלויות.

מלונות דירות בלונדון מציעות לכם אפשרויות לינה טובות חלקן במרכז העיר ומרביתם בסביבה. מומלץ לפני שאתם מזמינים מלון דירות בלונדון לקרוא על שירותי המלון ולוודא כי התנאים מתאימים לצרכים שלכם וזאת על מנת להימנע מהפתעות.